Zadzwoń: 790 700 374
PL
EN

team Cross Box Czechów

Cross Box Czechów

Cross Box Czechow - najwiekszy licencjonowany Cross box na lubelszczyznie. Dysponujemy powierzchnią 600m2. Dwie sale z nowoczesnym sprzętem firmy Xenios. Oddzielne konstrukcje RIG zapewniające komfort ćwiczącym w grupie jak i podczas treningu personalnego.Zapewniamy miejsce do relaksu oraz odpowiednią regenerację po treningu ,w formie barku z odżywkami i suplementami.

Magdalena Grabowska

Head Coach / Inicjatorka utworzenia Cross Box Czechów
Magdalena Grabowska - Crossfit lvl 2 trainer, CrossFit Specialty Course: Gymnastics; instruktor Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness, właścicielka i head coach boxa CrossFit Czechów oraz jego manager, entuzjastka aktywnego trybu życia i pasjonatka CrossFitu. Kobieta z charakterem, która nie zna słów: "nie wiem, nie umiem czy nie chce mi się" oraz dla której życie na wolnych obrotach nie miałoby sensu. Przygodę ze sportem rozpoczęła w szkole podstawowej.

Wiele lat trenowała pływanie, kolarstwo szosowe oraz jazdę konną. Lubi podejmować wyzwania. W 2013 roku wzięła udział w Biegu Katorżnika organizowanym przez jednostkę komandosów z Lublińca. W wolnej chwili, dla relaksu biega amatorsko długodystansowo. CrossFit’em zainteresowała się w 2014 roku. Jako osoba nie lubiąca monotonii, która towarzyszyła jej przy dotychczas uprawianych sportach, zafascynowała się i odnalazła siebie w urozmaiconych treningach jakie oferuje CrossFit. Jest to osoba pozytywnie patrząca na życie, żądna wiedzy, ciągłego rozwoju oraz widząca możliwości wszędzie tam, gdzie wielu nie chciałoby się szukać...

Marlena Wasilczuk

Coach
Dyplomowany Instruktor Rekreacji Ruchowej specjalność fitness Reebok University Poland, Dyplomowany instruktor tańca. Od dzieciaka związana ze sportem. Przez 15lat trenowała taniec sportowy. Wielokrotnie stawała na najwyższych stopniach podium w takich stylach jak salsa, hip-hop, disco-dance, jazz i modern. Tancerka z najwyższą międzynarodową klasą taneczną "S". Sędzia Skrutiner Polskiego Związku Tańca Freestyle. Trener tańca zakochany w crossficie.
Obecnie trenuje dwubój olimpijski pod okiem najlepszych sztangistów w Polsce: Bartłomieja Bonka, Arkadiusza Michalskiego oraz Krzysztofa Zwarcza. Regularnie bierze udział w organizowanych przez nich obozach sportowych. Jej trenerem jest wspomniany wcześniej Bartłomiej Bonk brązowy medalista olimpijski z 2012 roku.
  Regularnie podnosi swoje kwalifikacje jeżdżąc na obozy oraz biorąc udział w kursach:
 • Obóz Gimnatyczny organizowany przez Gimnastycy.pl
 • Expander LCSiF
 • Body ball Reebok University Poland
 • Reebok Spine Workshop
 • Reebok Functional Training
Prywatnie Marlena to wulkan pozytywnej energii , tytan pracy i prawdziwy motywator. Jako trener jest skrupulatna i dokładna, jednocześnie bardzo wymagająca. Dyscyplina, siła, wiara w osiągnięcie celu są nieodłącznym elementem prowadzonych przez Nią treningów. Jej życiowe motto: "celem mojego życia jest szukanie inspiracji, a potem inspirowanie innych", najlepiej ją definiuje.

Janek Ratajski

Coach
Janek swoją przygodę sportową rozpoczął już w wieku 5 lat od motocykli. Na przestrzeni 8 lat z licznymi sukcesami ścigał się w Motocrossowych Mistrzostwach Polski, Europy oraz w Stanach Zjednoczonych. Oprócz motocrossu miał swój epizod w Kartingowych Mistrzostwach Polski oraz sporcie motorowodnym. Crossfit odkrył pod koniec 2015 roku chcąc poprawić „swój performance” w ówcześnie uprawianym sporcie. Nie musiało minąć wiele czasu by Sport fitnessu oraz atmosfera zbudowana wokół niego przerodziły się w jego pasję. Poza pracą trenera Janek jest czynnym zawodnikiem crossfit. Sukcesywnie podnosi swoje kwalifikacje w zakresie fizjologii, dietetyki oraz prawidłowych wzorców ruchu.
  Ukończone szkolenia:
 • Training Camp Against Yourself - teoria systemów funkcjonalnych / Basic Life Guidance / periodyzacja dynamiczna w sporcie fitnessu / systemy energetyczne
 • Mjollnir Movement - Lowerbody Drills - Neuromechanika ludzkiego ciała / Bridging The Gap between Rehabilitation & Sport Performance / Functional Strength Assessment/ Lowerbody Posture Correction Techniques/ ART & Kinetic Chain Enhancement, Skeletal Realingment - tajniki pracy Charles'a Poliquina.
 • Szkolenie z dwuboju olimpijskiego prowadzone przez olimpijskiego medalistę Bartłomieja Bonka.
 • Szkolenie z dwuboju olimpijskiego z Agatą Zaweracz.